پیام تقدیر و تشکر نماینده ارامنه جنوب و نماینده شهرکرد در مجلس شورای اسلامی از مدیر عامل ، پرسنل و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری از اقدام به موقع در بازگرداندن پیکر کوهنورد فوت شده از اقلیت ارامنه در منطقه سبز کوه شهرستان کیار.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری: ژرژیک ابرامیان نماینده ارامنه جنوب و اردشیر نوریان نماینده مردم شهرستانهای شهرکرد ، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی مراتب تقدیر و تشکر خود را از مدیر عامل ، پرسنل و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان به دلیل بازگرداندن پیکر مرحوم ادموند طهماسیان به خانواده آن متوفی از عمق کوه های منطقه سبزکوه اعلام نمودند .
در این پیام آمده است : بدین وسیله مراتب تقدیر و تشکر خودمان از از اقدامات شجاعانه و ایثارگرانه جناب عالی و همکاران محترم که در جریان بازگرداندن پیکر مرحوم طهماسیان به خانواده محترمشان به کار بردید اعلام می داریم .
جوانان برومند و شایسته هلال احمر استان چهار محال و بختیاری با ین کار شایسته موجبات تسلی خاطر آن خانواده گرامی مه از اقلیت های گرانقدر کشورمان بودند . امیدواریم در آینده شاهد چنین اتفاقات تاثر برانگیزی نباشیم.
لازم به ذکر است یک گروه ۱۲ نفره دره نورد درتاریخ ۳۰/۵/۹۸ ، چهارشنبه ، ۱۴:۳۰ دقیقه در تنگ زندان منطقه سبز کوه مشایخ از توابع شهرستان کیار گرفتارکه یک دره نورد ۲۷ ساله متأسفانه به‌دلیل سقوط از صخره جان خود را از دست داده بود .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :