منطقه عشایر نشین صمصامی اهالی خونگرم روستای کریم آباد میزبان کاروان نیکوکاری با مشارکت اعضای مهرورز تیم سحر بودند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری : کاروان نیکوکاری باحضور تیم سحر استان و اعضاي کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه فرهنگیان اقدام به ارائه خدمات در زمینه های مختلف نمودند ، هدف از اعزام این کاروان خدمت رسانی به عشایر کوچ رو و توانمند سازی آنها در راستای فعالیت های بشردوستانه هلال احمر بوده است.
محمد رضا عرب معاونت جوانان جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری با اعلام این خبر گفت : توفیق بود به اتفاق تیم سحر معاونت جوانان استان به شهرستان کوهرنگ منطقه صمصامی روستای کریم آباد رفته و برنامه های متنوعی تحت عنوان برنامه های آموزشی ، فرهنگی ، ورزشی و بهداشتی اجرا شد که با هدف ترویج نشاط میان دانش آموزان این منطقه اقدامات مختلفی از جمله بازی های بومی محلی ، ورزش های گروهی و انفرادی ، ایستگاه نقاشی و چهره آرایی صورت گرفته که اهدا جوایز و لوازم التحریر شادی بخش دل های مهربان کودکان و نوجوانان در قسمت انتهایی کارگاه ها بود .
عرب در ادامه گفت : به منظور ايجاد آمادگی و هماهنگی میان جوانان و نوجوانان و حتی خانواده های آنها جهت افزایش تاب آوری در برابر مخاطرات کلاس آموزشی امداد و کمک های اولیه و همچنین پیشگیری از آسیب های اجتماعی در قالب طرح پیمان با حضور کارشناسان مربوطه اجرا شد . که بدین منظور بیش از ۲۰۰ عدد جعبه کمک های اولیه نیز بین اهالی روستا توزیع گردید. در ادامه نیز با حضور پزشک داوطلب جمعیت هلال احمر اهالی روستا از مشاوره سلامت و دریافت دارو بهره مند شدند .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :