کلاس معارف ویژه مدیران ستادی استان چهار محال و بختیاری در جمعیت هلال احمر برگزارشد
کلاس معارف ویژه مدیران ستادی با حضور حجت السلام و المسلمین نکونام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد ، اقبال عباسی استاندار ، مردانی معاون سیاسی امنیتی ، مدیر عامل جمعیت هلال احمر و مدیران کل ستادی ادارات استان چهارمحال و بختیاری و معاونین روز چهار شنبه نوزدهم اردیبهشت ماه با وجود بارش شدید باران در شرایط امدادی برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان : سید احمد مرتضوی در ابتدای آغاز کلاس معارف گفت : جمعیت هلال احمر وظیفه اش امدادرسانی در حوادث ، بلایا میباشد .اکنون که مدیران کل ستادی استان در یک محیط کاملا امدادی قرار گرفته اند متوجه وظیفه بسیار بزرگ جمعیت هلال احمر خواهند شد .
مرتضوی در ادامه گفت : امدادگران ، نجاتگران و داوطلبان جمعیت در هرلحظه آماده خدمت رسانی به مردم بزرگ ایران هستند .
در ادامه حجت السلام والمسمین نکونام با اشاره به هفته هلال احمر گفت : جمعیت هلال احمر به حق یکی از ارگانه های بسیار بزرگ کشور است که در امر امدادرسانی به مردم در حوادث حرف اول را می زند .
در هلال احمر انسانیت به اوج خود می رسد ، زمانیکه همه در خواب و استراحت به سر می برنداین نیروهای امدادی و جوانان داوطلب هلال احمر هستند که از جان و وقت خود میگذرند تا ما بتوانیم براحتی استراحت کنیم .
در ادامه حجت السلام نکونام و اقبال عباسی با دریافت کارت داوطلبی خود رسما به عنوان عضو داوطلب جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری شدند .
لازم به ذکر است در خلال این برنامه عضو گیری از مدیران ستادی انجام و همچنین تست قند و فشار خون از حاضرین به عمل آمد .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :