جسد کودک بازفتی ۵ ساله که بر اثر سقوط به دره فوت کرده بود پیدا شد و به مقامات قضایی تحویل داده شد .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان : سید احمد مرتضوی فرد مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت : جسد یک پسر بچه ۵ ساله که از کوه‌های اطراف بازفت شهرستان کوهرنگ به دره سقوط کرده بود، صبح روز چهارشنبه ششم شهریور ماه پیدا شد.
مرتضوی افزود: ساعت ۲۱ شامگاه سه شنبه به نیروهای جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر گزارشی مبنی بر گم شدن پسر بچه ای در کوه های بازفت اطلاع داده شد که به مجرد با سرعت یک تیم ۷ نفره از نیروهای امداد کوهستان به محل حادثه اعزام شدند.
وی ادامه داد: تاریکی هوا، پوشش جنگلی منطقه و نبود نشانی از محل عبور این پسربچه در کوه های بازفت سبب شد تا عملیات شناسایی و امداد و نجات تا صبح ادامه پیدا کند.
مرتضوی‌ تصریح کرد: صبح روز چهارشنبه با شناسایی یک مسیر دیگر مشخص شد که این کودک از ارتفاع ۱۰۰ متری به داخل دره سقوط کرده و نیروهای امدادی جسد وی را از داخل دره خارج کردند و تحویل پزشکی قانونی شد.
سید احمد مرتضوی ضمن تسلیت به خانواده متوفی گفت : استان چهار محال و بختیاری به دلیل کوهستانی بودن بستر بروز اتفاقات بسیار ناگوار خواهد بود که از هم استا نیهای عزیز درخواست می شود که نسبت به کنترل فرزندان خود دقت بیشتری را نمایند .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :